... Proszę czekać ...

Studio

Nasze Studio Kwiatowe swoją ofertą handlową upiększa fragment  zabytkowej kamienicy, w której się mieści. Ukwiecone wejście  intryguje przechodnia  i zaprasza do wnętrza

 

Wewnątrz znaleźć można bogatą ofertę kwiatów ciętych, gotowych bukietów okolicznościowych, kompozycji w naczyniach z kwiatów żywych i suchych, a także ciekawe rośliny doniczkowe.

 

Staramy się, swoją ofertę dostosować do potrzeb wymagającej klienteli.
Kompozycje nasze, charakterem bliskie florystyce niemieckiej, są lekkie i naturalne.

 

W pracach swoich, stosujemy niewiele wstążek i sztucznych dekoracji, by obecnością swoja nie zamazywały naturalnego piękna kwiatów. Oryginalność bukietów i kompozycji uzyskujemy poprzez precyzyjny dobór materiału florystycznego, zarówno kwiatów jak i naturalnych dodatków, tak, aby w każdej pracy, uzyskać efekt zaciekawienia i estetycznego urozmaicenia. Wykonujemy bukiety i kompozycje tradycyjne, z uwzględnieniem sezonowości materiału florystycznego, jak i awangardowe, dla zaspokojenia wyrafinowanego gustu odbiorców.

Fachowością wykonywanych prac, zyskaliśmy  uznanie instytucji bielskich, z którymi współpracujemy, upiększając kompozycjami uroczystości. Są to premiery, a także imprezy sezonowe (Zadymka Jazzowa) w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej oraz w Teatrze Banialuka.

 

Są też inne instytucje nie związane ze światem sztuki, które korzystają z naszych usług:

 

 

Świadczymy usługi florystyczne, dekorując kompozycjami ważne uroczystości.

Współpracujemy z Interflorą, Pocztą Kwiatową ® o zasięgu ogólnoświatowym i za jej pośrednictwem realizujemy zamówienia naszych klientów

 

 

wykonanie: