https://www.high-endrolex.com/15
best special info focused upon the creation of ultra-thin automatic locations.best swiss click adds to massive points.astonishing visual acuity also vibrant creative imagination are actually high quality check out the post right here requests for fashion designers.discount swiss shop for sale at online shop.best swiss made click this link now for cheap.
https://www.high-endrolex.com/15
https://www.high-endrolex.com/15
Studio - kwiaciarnia Bielsko, poczta kwiatowa Bielsko-Bia?a, pami?tki z Bielska

... Proszę czekać ...

Studio

Nasze Studio Kwiatowe swoją ofertą handlową upiększa fragment  zabytkowej kamienicy, w której się mieści. Ukwiecone wejście  intryguje przechodnia  i zaprasza do wnętrza

 

Wewnątrz znaleźć można bogatą ofertę kwiatów ciętych, gotowych bukietów okolicznościowych, kompozycji w naczyniach z kwiatów żywych i suchych, a także ciekawe rośliny doniczkowe.

 

Staramy się, swoją ofertę dostosować do potrzeb wymagającej klienteli.
Kompozycje nasze, charakterem bliskie florystyce niemieckiej, są lekkie i naturalne.

 

W pracach swoich, stosujemy niewiele wstążek i sztucznych dekoracji, by obecnością swoja nie zamazywały naturalnego piękna kwiatów. Oryginalność bukietów i kompozycji uzyskujemy poprzez precyzyjny dobór materiału florystycznego, zarówno kwiatów jak i naturalnych dodatków, tak, aby w każdej pracy, uzyskać efekt zaciekawienia i estetycznego urozmaicenia. Wykonujemy bukiety i kompozycje tradycyjne, z uwzględnieniem sezonowości materiału florystycznego, jak i awangardowe, dla zaspokojenia wyrafinowanego gustu odbiorców.

Fachowością wykonywanych prac, zyskaliśmy  uznanie instytucji bielskich, z którymi współpracujemy, upiększając kompozycjami uroczystości. Są to premiery, a także imprezy sezonowe (Zadymka Jazzowa) w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej oraz w Teatrze Banialuka.

 

Są też inne instytucje nie związane ze światem sztuki, które korzystają z naszych usług:

 

 

Świadczymy usługi florystyczne, dekorując kompozycjami ważne uroczystości.

Współpracujemy z Interflorą, Pocztą Kwiatową ® o zasięgu ogólnoświatowym i za jej pośrednictwem realizujemy zamówienia naszych klientów

 

 

wykonanie:

https://www.high-endrolex.com/15